top of page
Přírodní hojnost je neuvěřitelná, spoustu jedlých i léčivých darů přírody můžete "lovit" na přelomu jara a zimy! Přihlaste se do minikurzu a objevte mediciální houby, které rostou kolem vás.
 
IMG_4988_edited.jpg
271578908_919151208602491_7031138503380671558_n.jpg

Další léčivo-houbový emailový minikurz poběží zdarma od 20. února 2024.
Registrace byla ukončena.

Bude jiný a podrobnější než vloni. Prozradím, že se seznámíte s jednou houbou jedlou a jednou "jen" léčivou a jejich použitím. Zbytek si nechám jako překvapení. 

IMG_7776.JPG

LÉČIVÉ HOUBY, KTERÉ NAJDETE ZA DOMEM

emailový minikurz ZDARMA

Chcete nahlédnout, jaké houbové poklady, oceňované tradiční medicínou i západní vědou, můžete sbírat u nás? 

registrace

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Denisa Šimlová, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zasílání emailového minikurzu a také (ne)pravidelného mailingu od Divoženky v kuchyni. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Podle zákona je tento minikurz zdarma „digitálním obsahem poskytovaným namísto odměny za osobní údaje“ a vztahují se na něj všeobecné obchodní podmínky. Ty vás zašlu jako PDF společně s potvrzením o registraci.  

bottom of page